Wpłacajcie bezpośrednio na podany nr konta. Jest to konto fundacyjne, założone specjalnie na zakup drugiego domu.

BNP PARIBAS: 60 1600 1462 1888 6846 0000 0005

Dla osób wpłacających z zagranicy:
BNP PARIBAS: PL 60 1600 1462 18888 6846 0000 0005
Kod SWIFT: PPABPLPK

A ktoś z was powiedziałby im: Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i nasyćcie, a nie dalibyście im tego, czego ciało potrzebuje, cóż to pomoże?” Jakuba 2.16

A wtedy oni rzekli: Zabierzmy się do budowy! I przyłożyli ręce do dobrego dzieła.” Nehemiasza 2:18

Fundacja Dom Ojca, od lat nieustannie pracuje na rzecz osób z przegranym życiem, w klęskach, dramatach, osób dotkniętych wykluczeniem, w trudnościach życiowych. Pragniemy poinformować Was o kolejnym etapie naszego działania. Jest to zakup drugiego domu mieszkalnego, który będzie przystanią dla tych, którzy podczas rocznego pobytu w DOMU OJCA przeszli przemianę umysłu i serca poprzez pracę nad Słowem Bożym, ale nadal potrzebują wsparcia i czasu do całkowitego usamodzielnienia się, albo po prostu nie mają gdzie pójść… Nie chcemy ich oddawać z powrotem na ulicę, gdzie mogli by zaprzepaścić otrzymaną, przy naszym udziale Bożą pomoc. Nie chcemy, aby ci ludzie wrócili na drogę, która prowadzi na zagładę, donikąd, gdzie zło czai się na każdym kroku.

Nasza fundacja nie tylko dąży do zapewnienia dachu nad głową dla potrzebujących, ale przede wszystkim prowadzi ludzi do Boga, do zbawienia, które jest celem życia każdego człowieka. Wierzymy, że poprzez naszą służbę możemy przyczynić się do przemiany życia wielu osób, otwierając przed nimi nowe możliwości i dając nadzieję na lepszą przyszłość, na nowo narodzenie.

Nie jesteśmy w stanie sfinansować tego przedsięwzięcia sami. Dlatego zwracamy się z gorącym apelem do Was, Drodzy Przyjaciele, abyście wspierali nas w tej niełatwej misji, pomóżcie zakupić ten dom dla uratowanych straceńców.

Każda wpłata, każda pomoc, każde dobro, które możecie nam przekazać, będzie miało ogromne znaczenie dla naszej działalności i dla osób, które prowadzimy. Wspólnie możemy zmieniać życia, dawać nadzieję i pokazywać, że zawsze warto wierzyć w Bożą pomoc. Zachęcamy, dołączcie do naszej misji!

Niech Was Pan Jezus obficie błogosławi!